Stomatolog Gdańsk  >  Wybielanie
 
Kliknij w wybrane zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie

 

Baza wiedzy

2013-03-24

Nie zapomnij odpisać 1% podatku na szczytny cel.

2013-02-08

Wywiad z dr Adamem Wolniewiczem (styczeń 2013)

2012-10-31

Chwalimy się Laurem Pacjenta (JPG).

 

Wybielanie zębów metodą ZOOM w Gdańsku

 

Piękny uśmiech przyczynia się do dobrego samopoczucia, dodaje pewności siebie i jest nieodzownym atutem w życiu każdego człowieka. Piękny uśmiech to zdrowe i białe zęby. Wykorzystując nowoczesne technologie, oraz skuteczne i bezpieczne metody wybielania zapewniamy naszym pacjentom efekt olśniewającego uśmiechu.

ZOOM Advanced Power nr 1 w USA dostępny również w Naszej Klinice.

wybielanie zębów metodą zoom

System wybielania gabinetowego ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów. Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka. W ciągu około 1,5 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze. System wybielający w gabinecie ZOOM! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu.

 
Przygotuj się do ZOOM’owania

Zabieg jest prosty. Zaczyna się krótkim przygotowaniem mającym na celu osłonięcie ust dziąseł tak, aby tylko zęby pozostały odsłonięte. Następnie nakładany jest żel ZOOM!, którego zastrzeżona formuła została zaprojektowana do stosowania ze specjalnym światłem. Światło i żel działają razem, aby łagodnie przenikać do Twoich zębów, rozkładając plamy i przebarwienia. Przy odpowiedniej pielęgnacji Twój uśmiech będzie biały przez lata.

Zajrzyj do nas w swojej przerwie lanczowej, a wrócisz z powalająco olśniewającym uśmiechem. Prawda, że to proste...!

wybielanie zoom

 

 

Klinika Dental Aesthetics
Wybielanie zębów Gdańsk Wrzeszcz
Telefon: GSM 503 108 800

 

___________________
Wybielanie Gdańsk Wrzeszzcz. Gabinet stomatologii estetycznej. Dr Adam Wolniewicz. Wybielanie przez naświetlanie. Krótki zabieg. Grupon oferta, nie.

 

 

 

Warto przeczytać