Stomatolog Gdańsk  >  Usługi  >  Stomatologia estetyczna
 
Kliknij w wybrane zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie

 

Baza wiedzy

2013-03-24

Nie zapomnij odpisać 1% podatku na szczytny cel.

2013-02-08

Wywiad z dr Adamem Wolniewiczem (styczeń 2013)

2012-10-31

Chwalimy się Laurem Pacjenta (JPG).

 

Stomatologia estetyczna

Osoby dbające o swój wygląd i zdrowie uważane są za bardziej atrakcyjne. Piękne i zdrowe zęby to pewność siebie i dobre samopoczucie każdego dnia.

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku nierównych, przebarwionych i uszkodzonych zębów. Licówki to cienkie płatki z porcelany wykonywane w laboratorium protetycznym, które na stałe łączymy z przednią powierzchnią zęba. Licówki porcelanowe są trwałe, nie zmieniają kształtu i barwy przez wiele lat. Wykonanie licówki jest związane z bardzo oszczędną ingerencją w powierzchnię zęba, a w niektórych przypadkach wcale jej nie wymaga. Jest to najlepszy sposób na odmłodzenie zębów. Na wykonanie licówek porcelanowych potrzebne są dwa lub trzy spotkania. Jedno z nich wykorzystujemy na przeprowadzenie symulacji z jej wizualizacją w ustach pacjenta.

Korony porcelanowe

Jeżeli warunki nie pozwalają na zaproponowanie licówek porcelanowych, to najlepszym rozwiązaniem są korony porcelanowe. Odbudowują one utracone tkanki zęba, zapewniając estetykę i funkcję. Dzisiejsza technologia w połączeniu z kunsztem techników dentystycznych pozwala osiągnąć oczekiwany przez pacjenta efekt.

Inlays, Onlays

Są to ceramiczne wypełnienia wykonywane indywidualnie dla pacjenta w laboratorium i osadzane na stałe w ubytku korony zęba. Odtwarzają w ten sposób naturalny kształt i kolor zęba.

 

 

Warto przeczytać